Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Галерея «Хаос»
Название (сокращённое отображение): 
Галерея «Хаос»

Lviv_XaosЛьвів - місто на перехресті доріг Заходу і Сходу. 

Місто, де поєднується раціональний Схід із прагматичним Заходом. 
Львів культурно-мистецький поліс, який невидимим магнітом з давніх давен притягує до себе найталановитіших архітекторів, скульпторів, живописців, графіків, ювелірів. Пишним букетом і сьогодні квітнуть власні таланти на цій благословенній землі. 
Вже багато років ринок мистецтва талановитих і екстравагантних художників представляє відома в Україні та за її межами Арт-Галерея «Хаос». 
«Хаос» постав саме у центрі столиці Західної України на найдревнішій вулиці Руській під номером 12. Саме ця галерея знайомить гостей і жителів міста із творчим доробком сучасних живописців , графіків, скульпторів, майстрів ювелірної справи. 
Для експозиції галерея підбирає твори справжнього мистецтва , які зможуть задовольнити найвибагливіші смаки наших клієнтів. Тут можна отримати естетичне задоволення від споглядання творів мистецтва, що спонукають до роздумів, тримають в напрузі, розслабляють, зачаровують. Вдивляючись, знаходимо глибини людського єства, привідкриваємо таємниці природи та Всесвіту. Тут образи, створені митцями, говорять з нами, а мову творчості, і просту і складну водночас, можна зрозуміти лише через внутрішнє ,,я,,. 
Сьогодні Арт - Галерея «Хаос» - це значуще культурно - мистецьке явище у суспільному житті Західної України, це оазис – осередок , що консолідує навколо себе яскраві таланти і являє собою справжню духовно - мистецьку скарбницю Львова. 
Куратор і водночас арт - директор галереї «Хаос» Андрій Кульчицький у співпраці з колективом галереї веде плідну роботу ,рафінуючи, відбираючи художні твори найвищих мистецьких якостей для Вас - гостей і жителів нашого міста. 
Галерея «Хаос» представляє сучасних митців Львова і художників з усієї України, які в свою чергу охочі до плідної співпраці і справді творять сучасне мистецтво та мистецтво майбутнього. 
На придбані у нас роботи мистецтва додаються спеціальні сертифікати та довідки для вивезення за межі України, Українським і закордонним колекціонерам.
Даруймо собі й друзям той стан духовний у якому людина стає кращою, у якому вона переходить на бік світла, щоб залишитись там назавжди. 

Наша адреса: 
Україна м. Львів, вул. Руська 12 
тел: +38(067) 670-03-87 
тел: +38(063) 625-30-31 
http://art-xaoc.org.ua 
E-mail: art-gallery@3g.ua

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9