Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Гала-вечір музичної премії Радіо Аристократи (А) Prize 2018
Название (сокращённое отображение): 
24 лютого в київському культурно-мистецькому центрі Closer Радіо Аристократи визначать кращий український альбом року. На гала-вечорі виступлять: група «её», OY Sound System, Очеретяний кіт, INAIA, 5 Vymir, daKooka

 Радіо Аристократи другий рік поспіль визначить кращий український альбом року за версією міжнародного журі. Який став найкращим у 2017-му? Конверт з відповіддю буде відкритий 24 лютого у київському культурно-мистецькому центрі Closer.

Тримати інтригу треба красиво. Тому на гала-вечорі наші очі та вуха тішитимуть виконавці з шортліста: Группа «её», Mamanet, nousinthis, OY Sound System, Очеретяний кіт, INAIA, 5 Vymir, daKooka.

Протягом року музична редакція Радіо (А) фіксувала альбоми, випущені в українських великих та малих студіях, самвидавом та цифровою дистрибуцією.

"Ми фокусуємось на альбомах, бо впевнені, що саме концепція та контекст краще за все передають серйозність наміру виконавця. Ми визнаємо українським альбомом той, що був створений українськими музикантами та людьми, які себе такими вважають. Ми не звертаємо увагу на мову творчості та жанри. Ми вивчаємо музику. І шукаємо те, що залишиться у ній назавжди.

Українська музична культура повинна стати помітною та впливовою на світовій арені. А премія (A) Prize – не тільки орієнтиром смаку для українців, які відкривають для себе рідну музику, а й своєрідною вітриною для іноземних меломанів. Ми не боїмося такої відповідальності, адже віримо у вашу підтримку!", - розповідають організатори.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9