Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Freud House запрошує на виставку абстрактного живопису Арушанян Гаяне
Название (сокращённое отображение): 
У вільному просторі Freud House 8 березня відбудеться відкриття персональної виставки робіт художниці, члена Спілки молодих художників ЗОНОХУ Арушанян Гаяне під назвою "Занурення. Ляпис. Лазур"

8 березня о 19.00 у вільному просторі Freud House (вул. Костянтинісвька, 21) відбудеться відкриття персональної виставки робіт художниці, члена Спілки молодих художників ЗОНОХУ Арушанян Гаяне під назвою "Занурення. Ляпис. Лазур". На виставці будуть представлені абстрактні та експериментальні роботи, виконані в авторській техніці.

Авторка робіт Гаяне Арушанян вивчає абстракцію та експеримент, звертається до психології та філософії свідомості. Чи здатна людина зануритися у візуалізацію образів, абстрактних або реалістичних, не маючи їх у своїй підсвідомості? Що є у мистецтві послідовність? Як впливає випадковість на образи, що здатне відрізнити людське око?

Підсвідомість оперує виключно образами, створюючи з них своєрідний колаж, вона не розуміє слів. Під впливом визначених або випадкових факторів, кожного разу з’являються образи, відмінні від попередніх, завжди абстрактні але інформативно наповнені, оскільки трактуються через вже бачені раніше. Таким чином, при накладенні нового образу на вже відомий, через розуміння іх подібності, підсвідомість здатна сприйняти нове зображення та вбудувати його до вже існуючого "колажу". Занурення в абстракцію та експеримент в результаті дає безкінечне розмаїття образів, які ніколи не повторюються.

 

 

 

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9