Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Форум видавців знову запросив Фредеріка Беґбедера
Название (сокращённое отображение): 
Культовий французький прозаїк Фредерик Беґбедер стане спеціальним гостем 25-го Форуму Видавців у Львові. Зірковий автор презентує у Львові свою нову книгу, а також відіграє DJ-сет на вечірці

Спеціальним гостем 25-го Форуму Видавців у Львові стане культовий французький прозаїк Фредерик Беґбедер.  Його, як і в 2016 році, знову запросили організатори Форуму. Зірковий автор презентує у Львові свою нову книгу, а також відіграє DJ-сет на вечірці.

Французький письменник, відомий у світі завдяки бестселерам «Кохання живе три роки» та «99 франків», презентуватиме український переклад своєї нової книжки. Роман письменника «Нескінченне життя» вийде у видавництві «КМ-Букс».

Вечірка ж за участю Беґбеде, у якій він буде в амплуа діджея, а не письменника, відбудеться 18 вересня.

Ювілейний 25-й Форум видавців у Львові відбудеться 19-23 вересня. З-поміж спеціальних гостей на Форум приїдуть письменник і нейрохірург Генрі Марш та історикиня Енн Еплбом.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9