Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фонд Жадана зібрав більше 100 тис. грн на мандрівку дітей зі Сходу Україною
Название (сокращённое отображение): 
Благодійний фонд Сергія Жадана зібрав 122 тисячі гривень на проект «Мандрівники зі Сходу» — для того, щоб діти з Луганської та Донецької областей змогли пізнати свою країну

Благодійний фонд Сергія Жадана разом із Харківським представництвом  ГО «Всеукраїнське об`єднання “Українські рубежі”»  зібрали 122 тисячі гривень на проект «Мандрівники зі Сходу» — для того, щоб діти з Луганської та Донецької областей змогли пізнати свою країну.

За словами організаторів, мета проекту — здійснити мрію дітей, які бачать війну на власні очі, дати їм можливість пізнати й відчути свою країну.

«Ми хочемо продемонструвати суспільству, що відкритість і готовність до пізнання є рушійною силою порозуміння й змін на краще…»

Найбільше бажання дітей випускного класу Золотівської гімназії – побачити свою країну. Проїхатись Україною, побувати в різних її куточках, відчути її масштаб і драйв – аби знати, за що боротися. А ще, аби свідомо вибрати власне майбутнє: де жити, чим займатися, де навчатися. Відчути, частинкою якої країни вони є.

«Ми готові дітям допомогти  і влаштуємо таку подорож», - кажуть організатори.

Маршрут мандрівки, яка відбудеться вже у серпні: Золоте – Харків – Львів – Чернівці – Одеса – Запоріжжя. Це мають бути не просто прогулянки містами, а насамперед мотивуючі знайомства з різними знаковими людьми, походи в музеї й театри, цікаві й складні розмови.

Хочемо нагадати, що за даними різних соціологічних досліджень, від 80 до 90% мешканців Донецької й Луганської областей ніколи не були за межами власного регіону. Країна не знає сама себе. І діти це відчувають.

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9