Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фонд Леоніда Кучми інвестує в музичну освіту України
Название (сокращённое отображение): 
75 українських музичних шкіл отримали піаніно від Фонду Леоніда Кучми

Президентський Фонд Леоніда Кучми «Україна» розпочав проект, в рамках якого 75 музичних шкіл в усіх областях нашої держави безкоштовно отримають білі піаніно Essex, сконструйовані Steinway & Sons. Подаровані інструменти є вагомою інвестицією в розвиток музичної освіти і школи фортепіанного виконавства, яка славиться всесвітньо відомими іменами піаністів – вихідців з України. Цей дарунок є важливим, враховуючи критично низьку кількість якісних інструментів для потреб навчального процесу.

Леонід Кучма: «У нас завжди казали: "Найкраще - дітям". Але не завжди так виходило. Та сьогодні наші діти й справді отримають найкраще. Я знаю, як щедро обдаровані Богом діти України, тому вірю, що наш щирий подарунок допоможе відкрити таланти справді світового рівня».

Подаровані піаніно Essex є членом родини фортепіано, сконструйованих Steinway & Sons, компанією, яка впродовж 160 років є еталоном якості у створенні роялів та піаніно. Саме ці родинні риси, втілені в фортепіано Essex, відображають спільні особливості конструкції, характерні елементи та принцип використання лише натуральних матеріалів. Такі стандарти забезпечують інструментам довговічність та надійність, особливо в умовах щоденної активної експлуатації.

Проект Президентського Фонду підтримали сучасні зірки класичної музики: Володимир Співаков, Олександр Романовський та Денис Мацуєв, який під час вручення київській музичній школі №3 ім. Косенка піаніно Essex зіграв на ньому кілька творів.

Олександр Романовський : «Розкриття таланту юного виконавця потребує не тільки неймовірної уваги з боку вчителів, але й наявності відповідного «ґрунту» - якісного музичного інструмента. І я дуже радий, що завдяки Фонду Леоніда Кучми у юних піаністів по всій Україні з’явилась можливість торкнутись клавіатури таких класних інструментів».

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9