Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фільм "Кіборги" планують показати в багатьох столицях Європи
Название (сокращённое отображение): 
Фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги" планують показати у більшості європейських столиць. Стрічка вже була продемонстрована у Відні, невдовзі її покажуть у Вашингтоні, Варшаві, Гаазі та Брюсселі

Фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги" Міністерство інформаційної політики спільно з МЗС України та українською парламентською делегацією планує показати у більшості європейських столиць.

Про це повідомила в коментарі кореспонденту Укрінформу перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Буквально минулого місяця ми розпочали офіційну підтримку фільму "Кіборги". Ми возимо разом з Комітетом Верховної Ради у європейських справах, разом з МІП та МЗС фільм та показуємо в різних європейських столицях", - зазначила вона.

Джапарова також повідомила, що план таких показів складено на наступні півроку. Фільм вже був продемонстрований у Відні, невдовзі стрічку покажуть у Вашингтоні, Варшаві, Гаазі та Брюсселі.

"Запрошуємо до перегляду через наші амбасади. Як правило, організацію здійснює посольство України за підтримки комітету та міністерства. Ми також запрошуємо на такі покази команду фільму - Ахтема Сеїтаблаєва, Іванну Дядюру, продюсерів. Приїжджаємо разом з політиками, щоб показати інформаційну підтримку стрічки", - зауважила вона.

Джапарова також додала, що пріоритетною аудиторією таких кінопоказів є експерти, чиновники і політики.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9