Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фільм «Стрімголов» бере участь у французькому кінофестивалі «Premiers Plans d'Angers»
Название (сокращённое отображение): 
У конкурсній програмі повнометражних фільмів французького кінофестивалю «Premiers Plans d'Angers» бере участь стрічка Марини Степанської «Стрімголов». Фестиваль проходить з 12 по 21 січня у місті Анже

Стрічка Марини Степанської «Стрімголов» бере участь у конкурсній програмі повнометражних фільмів французького кінофестивалю «Premiers Plans d'Angers».

Фестиваль проходить з 12 по 21 січня у місті Анже, Франція. До цієї конкурсної програми увійшло  8 фільмів-дебютів європейських режисерів.

Показ «Стрімголов» пройшов 15 січня, з аншлагом. До складу журі входять такі відомі митці як Катрін Деньов та Аньєс Варда.

«Стрімголов» — це психологічна драма про Київ, тут і зараз. 27-річні негерої намагаються зробити непростий вибір в умовах «героїчного часу».

Фільм є повнометражним дебютом режисера та автора сценарію Марини Степанської, котрий авторитетне видання Variety назвало «ковтком свіжого повітря». Оператором є Себастіан Талер. У ролях: Андрій Селецький, Дар'я Плахтій, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис та ін.

«Стрімголов» створений компаніями «ІнсайтМедіа» і «Татофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсерами є Олена Єршова, Володимир Філіппов та Алла Овсяннікова.

 

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
 
 
 
 
15