Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фестиваль “З країни в Україну” їде у Київ
Название (сокращённое отображение): 
Донецькі та луганські організатори фестивалю «З країни в Україну» їдуть до Києва, щоб поділитися своїми історіями: чому вирішили провести український захід у своєму місті, які складнощі виникали під час його організації та хто не давав проводити фестиваль

26 жовтня донецькі та луганські організатори фестивалю «З країни в Україну» їдуть до Києва, щоб поділитися своїми історіями: чому вирішили провести український захід у своєму місті, які складнощі виникали під час його організації та хто не давав проводити фестиваль за декілька кілометрів від фронту.

Також будуть обговорені проблеми самоідентифікації мешканців сходу та вирішення проблем з дерусифікацією регіону.

Зустріч відбудеться у готелі «Верховина» о 12.00

Сам фестиваль почався на Донбасі 21 жовтня. Розважали мешканців Донбасу у Сватовому, Рубіжному, Щасті, Авдіївці, Вугледарі, Волновасі, Дружківці, Торецьку та Попасній.

Кожен відвідувач знайшов щось цікаве для себе: на фестивалі працювали 14 тематичних майданчиків. Хтось із захопленням слухав лекції у «Містечку громадських організацій», дискутував на локації «Влада і громада», хтось робив для всієї родини традиційні обереги у «Містечку майстрів». Завжди людно було на «Сучасній Україні» та на локації «Молодь та спорт».

Для нашої незмінної та активної аудиторії, дітей підготували окрему програму з іграми, майстер-класами, конкурсами на знання української культури та історії. Перемагали всі маленькі відвідувачі та із задоволенням хвалилися батькам отриманими подарунками.

Завершували вечір неймовірні гурти, лідери та музиканти яких так перейнялися цінностями фестивалю, що подолали разом із фестивалем декілька міст одразу.
Так, «Тінь Сонця» вирішили поїхати до Сватового, Рубіжного та Щастя, бо отримали від містян запрошення на виступ. Не вагалися і хлопці з гурту «Пасть Крокодила», вокаліст якого, родом з Донбасу. «The DOOX», «Royalcat», «Morj», «Rockoko», «Шосте чуття», «Кімната Гретхен» мали подолати десятки кілометрів, але ні відстань, ні той факт, що вперше виступали на Донбасі, не зупиняло музикантів і, навіть, після виснажливих саунд-чеків та годин виступу всі артисти знаходили час для того, щоб поспілкуватися з новими прихильниками.

Родзинкою музичної програми у Дружківці, Торецьку та Попасній став торонтський дует «Balaklava Blues», а абсолютним рекордсменом з кількості виступів був гурт «NESPROSTA», який проїхав разом із фестивалем всі 9 міст.

Довідка:
«З країни в Україну» – це масштабний щорічний фестиваль, який відбувається у маленьких містах східних областей України задля створення у місцевих громадах атмосфери єдності, підтримки та відчуття українського духу. За чотири роки свого існування команда фестивалю об’їхала 40 міст у 5 областях сходу та південного сходу України.

Мета фестивалю – відкрити Україну як одну із найбільш різноманітних країн світу. Досягнення цієї цілі проходить через демонстрацію мистецьких надбань, розвитку технологій, успішних громадських та бізнес-проектів.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9