Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фестиваль «86» підкорює Їглаву
Название (сокращённое отображение): 
На цьогорічному Міжнародному фестивалі документального кіно Ji.hlava в Їглаві (Чехія), де змагаються стрічки з Центральної та Східної Європи, широко представлений український фест «86»

«86» широко представлений на цьогорічному Міжнародному фестивалі документального кіно Ji.hlava, що саме зараз проходить у місті Їглава, Чехія. 

Почнімо з того, що співзасновник і програмний директор «86» Ілля Гладштейн – член журі у міжнародній конкурсній програмі Between the Seas, де змагаються стрічки з Центральної та Східної Європи. Ілля вперше в житті купив собі костюм, а тепер ще й пішов у ньому на перфоманс-відкриття фестивалю 24 жовтня. 

А вже завтра, 26 жовтня, о 9:30 генеральна директорка фестивалю Надія Парфан спільно з режисеркою Марією Стояновою представлятимуть короткометражний фільм «Ма» у межах конкурсу Short Joy.

Історія про стосунки матері й доньки, які розгортаються в інтерфейсі соціальної мережі на фоні вибухів у зоні АТО, – перша за останні роки українська стрічка, яка бере участь у конкурсі короткометражок в Їглаві. При цьому вона вже встигла:
- побувати на міжнародному кінофестивалі «Biografilm» у Болоньї;
- отримати спеціальну відзнаку на фестивалі «Молодість»;
- перемогти на конкурсі «СУК» під час «ГогольFest»;
- відвідати не один десяток міст і кіномайданчиків України.

Після цього команду «86» можна буде побачити на церемонії Festival HUB 27 жовтня о 19:30. Інформативний формат Pecha Kucha дасть змогу міжнародній аудиторії за коротку хвилину дізнатися все найважливіше про «86», Славутич, українське кіно і культурне життя після Чорнобиля.


 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9