Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
F.A.C.E.Foundation покаже виставку Сергія Западні «Земля»
Название (сокращённое отображение): 
З 14 до 30 березня в арт-просторі F.a.c.e foundation триватиме проект молодого художника Сергія Западні «Земля». Він присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України

14 березня в арт-просторі  F.a.c.e  foundation  презентують проект  молодого  художника Сергія Западні  «Земля».  Він присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України.  Відвідувачі побачать оригінальні  барельєфи у формі мішеней, виконані  із справжнього чорнозему.  

Мішені  Сергія  Западні – це філософський роздум про наше життя та  цінності:
«Земля – першооснова всього живого і  це  об’єкт, за який  ведуться всі війни світу. Під час війни земля і людина перетворюються на абстрактну величину – мішень», – розповідає автор.
На виставці також будуть представлені його роботи із серії «Деконструкція» – великі круги від різних моделей зброї з монохромним абстрактним малюнком. Особливість робіт митця – оригінальна авторська техніка накладання графічних малюнків один на одного.
«Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й глибокий філософський зміст», – розповідає  засновнця F.A.C.E.Foundation Тетяна Миронова.
Відкриття: 14 березня о 18.30. 
Виставка триватиме до 30 березня 2018 року.
Місце проведення: арт-фонд  F.a.c.e foundation (вул. Лаврська, 9).
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9