Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Eugene The Oceanographer | Богдан Мороз /live/
Название (сокращённое отображение): 
У Малій Галереї Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" стартує сезон експериментальних концертів, присвячених дослідженню електронної сцени та природи звуку

 Лабораторія сучасного мистецтва на постійній базі Малої Галереї Мистецького Арсеналу розпочинає сезон експериментальних концертів, присвячених дослідженню електронної сцени та природи звуку.

У вівторок, 20 березня о 20:00 у рамках виставок «Алергія / Rewind» та «FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 90-их» відбудеться перформанс молодих митців, що працюють на межі відео і музики — фільм-мейкера, музиканта та перформера Eugene The Oceanographer (Манчестер) та художника Богдана Мороза (Київ).

Богдан Мороз — мультимедіа-художник. Учасник мистецької групи “Служба Технічного Обслуговування” (Група С.Т.О.). У своїй практиці звертається до перформативного вокалу як до основного медіа, також працює з аудіо, відео, перформансом, комп’ютерною графікою. У Малій Галереї Богдан вперше виконає композиції з нового альбому «No Position / Нет позиции», створеного у жанрах ambient, electro-folk та синтпоп.

Eugene The Oceanographer — музичний проект молодого фільм-мейкера, перформера та мандрівника Метью О’Туле. Знімаючи на плівку, Метью зосереджується на дослідженні політики пам’яті та питанні ідентичності у глобалізованому світі. Продюсер музичного лейблу Mables Lables (з 2014), керівник дизайну та промоушн бренду одягу ’Stakkabridge’ (2013 – 2015), співзасновник першого в Манчестері метамодерного арт-колективу ‘Anti-Apathy’ (2014).

Line up

Богдан Мороз — 20:00 
Євген Океанограф - 21:30
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9