Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Експеримент «Hands-On Hamlet»
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» 24 та 25 березня бельгійський інноваційний VR-театр CREW презентує свій творчий проект «Hands-On Hamlet»

24 та 25 березня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький  арсенал» бельгійський інноваційний VR-театр CREW, що створює художню реальність на межі театру, науки та нових медіа, презентує свій творчий проект «Hands-On Hamlet».

Досвід/експеримент «Hands-On Hamlet» це демонстрація фрагментів роботи над п′єсою «Гамлет» Вільяма Шекспіра у віртуальній реальності. Команда опрацьовує два підходи (вільний та інтерактивний) до інтерпретації тексту і випробовує можливості застосування VR у роботі з театральним текстом. Амбіції проекту полягають у тому, щоб створити оригінальний візуальний медіум не схожий на кіно або комп’ютерну гру. На думку творців, Гамлет є першим «думаючим» протагоністом на сцені. Його активний погляд на довколишній світ дає поштовх для «гри». Глядач у цьому процесі може бути у ролі свідка, а може відчути середовище зсередини або стати протагоністом.

Час імерсії становить близько 20 хвилин.

Розклад:
24 березня 2018:
10.00-12.00 – «Hands-On Hamlet»
13.00-17.00 – «Hands-On Hamlet»

25 березня 2018:
10.00-18.00 – «Hands-On Hamlet»

CREW − бельгійська творча група заснована 1991-го року в Брюселі Еріком Йорісом (Eric Joris). СREW створює перформативні проекти на перетині науки, live art і перфомансу. В імерсивних виставах СREW невтомно випробовує новий потенціал інтерактивних технологій.

Досвід, що пропонує CREW, відрізняється від звичних віртуальних імерсій, що базуються на стабільній позиції глядача. Тут глядач/учасник переживає віртуальну реальність через своє власне тіло, рухається, ходить, біжить. Таке ігрове співвідношення реального часу і записаного матеріалу перетворює глядача в справжнього протагоніста проекту.

Цього року на запрошення кураторки Театральної Лабораторії Мистецького арсеналу Другий поверх Ольги Данилюк творчий колектив вперше відвідає Україну. Візит СREW став можливим завдяки підтримці Посольства Бельгії в Україні, Провінції Фландрії та Благодійного Фонду Бориса Ложкіна.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9