Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ексклюзивна прем'єра фільму "[Не] торкайся"
Название (сокращённое отображение): 
У кінотеатрі «Україна» 29 травня відбудеться ексклюзивна прем'єра фільму "[Не] торкайся". Герої картини - Лаура, Томас і Крістіан - дозволяють камері заглянути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу

29 травня, о 20:00 в кінотеатрі «Україна» відбудеться ексклюзивна прем'єра фільму "[Не] торкайся".

Тонка грань між біллю та задоволенням головних героїв, коли їх тіла оголені. Головна мета стрічки – змусити критично мислити та отримати терапевтичний ефект після перегляду. Своєрідний космос, який створює режисерка Адіна Пантіліє в кожній сцені відтіняється чистою білизною та мінімалізмом у кадрі. Це не чергова спроба псевдоінтелектуальної кінематографічної потуги, це – виклик соціуму та кожному з нас окремо. Фільм – соціологічний експеримент, в якому режисерка у кадрі готує та запрошує глядача до нетривіального кіно, адже її саму дуже хвилює те, про що вона вирішила зробити фільм, - одвічне питання тілесності і сексуальності.
Герої картини - Лаура, Томас і Крістіан - дозволяють камері заглянути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу. Вони намагаються змінити звичні моделі поведінки, щоб знайти баланс між внутрішнім комфортом та навколишньою дійсністю і стати, нарешті, вільними. Фільм розповідає про те, як знайти близькість найнесподіванішим чином і як полюбити іншого, не втративши при цьому себе.
В рамках особливої події 47-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість» режисерка картини Адіна Пінтіліє та виконавиця головної ролі – Лора Бенсон особисто презентують фільм-переможця цьогорічного Берлінале [НЕ] ТОРКАЙСЯ (Touch Me Not). 
 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9