Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дві книжки «Аґрафки» вийшли друком в Індії
Название (сокращённое отображение): 
В Індії вийшли дві книжки творчої майстерні «Аґрафка»: «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу». Також видання з'являться в Китаї, США, Японії та Південній Кореї

 Книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» вийшли в Індії. Про це повідомляє «Видавництво Старого Лева».

Книжки вийшли накладом видавництва Wonder House. На сьогодні «Голосно, тихо, пошепки» вже перекладена французькою, італійською, іспанською, португальською, тайванською та каталонською. 
У свою чергу директор «Видавництва Старого Лева» Микола Шейко на своїй сторінці повідомив, що «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» невдовзі також мають вийти в Китаї, США, Японії та Південній Кореї.
«Голосно, тихо, пошепки» – це пізнавальна книжка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те як важливо слухати і чути один одного. Ця книжка «звучить» багатьма голосами – яскравими кольорами та багатьма цікавими фактами, промовистими візуальними образами. 
Логічним продовженням книжки про слух є «Я так бачу», яка розповідає про зір і бачення, про видиме і невидиме.
«Яка будова наших очей? Скільки кольорів ми здатні бачити? Хто має найкращий зір на планеті? Які візуальні символи оточують нас щодня і що вони означають? Як не заблукати в світі, не бачачи його? Ці та багато інших питань і фактів переплітаються в книзі з роздумами про філософське бачення світу та про речі важливі, але мало помітні .
Героїня книги загляне в окуляр мікроскопа і телескопа, подивиться на світ очима різних тварин, приміряє десятки окулярів, а згодом зустріне когось особливого, хто навчить дивитися на світ не лише очима, а й відчути його на дотик, слух, запах, смак. Наскрізним візуальним елементом у книзі є крапка. Вона є і Сонцем, і зіницею, і крапкою в шрифті Брайля, горошком на сукні чи зіркою в нічному небі» , – розповідають автори книжки Романа Романишин та Андрій Лесів.
Раніше повідомлялося, що книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» вийшли італійською.
Нагадаємо, що «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» перемогли у номінації нон-фікшн для дітей «BolognaRagazzi 2018» – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі. Також вони стали переможцями конкурсу «Найкращий книжковий дизайн»: «Голосно, тихо, пошепки» у 2017-му (переможець у категорії «Дитяча книга») та «Я так бачу» – у 2018-му (1 місце та Гран-Прі).
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9