Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дванадцять років разом. Роботи з колекції видавництва "Софія-А"
Название (сокращённое отображение): 
10 жовтня у Національному музеї Тараса Шевченка стартує виставка «Дванадцять років разом». На ній будуть представлені понад 70 робіт із колекції видавництва «Софія-А»

 З 9 по 21 жовтня у Національному музеї Тараса Шевченка проходитиме виставка «Дванадцять років разом». На ній будуть представлені понад 70 робіт із колекції видавництва «Софія-А».

Виставка унікальна за різноманітністю тематик та відомих імен, серед яких максимальне зібрання Шевченкіських лауреатів під одним дахом.
Роботи Марії Приймаченко, Віктора Зарецького, Івана-Валентина Задорожного, Онуфрія Бiзюкова, Андрія Антонюка, Віктора Гонтарiва, Бориса Плаксiя, Миколи Максименка зможуть потішити смак навіть найвибагливішого глядача.
Марія Приймаченко – яскрава представниця “наївного” мистецтва. У своїй творчості художниця об’єднала малюнок і живопис, символи народного мистецтва у її інтерпретації набувають нового звучання. 
Віктор Зарецький, якого ще називають «українським Густавом Клімтом» привертатиме увагу багатовекторністю стильових уподобань, пошуком нового у традиційному, виразними композицією, ритмікою, силуетом. 
Іван Валентин-Задорожний проявив себе не лише у живописі, а й у монументальних розписах, техніках плакатів, вітражів, різьблення на дереві, гобеленів, скульптур тощо. 
Борис Плаксій був названий «Людиною тисячоліття» Іваном Марчуком, не лише за його мистецькі здібності, а й за чітку громадянську позицію, яка йшла у розріз із тогочасною політикою і була вираженням його Людської сутності.
Відкриття - 10 жовтня о 17:00.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9