Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дуайт Роден везе в Україну танцювальне шоу під музику Девіда Боуї
Название (сокращённое отображение): 
У Києві покажуть експеримент хореографа Дуайта Родена під музику рок-ікони 80-х Девіда Боуї. Український глядач знайомий з творчістю Дуайта завдяки The Great Gatsby Ballet

 5 лютого в Києві покажуть шоу Star Dust - експеримент хореографа Дуайта Родена під музику рок-ікони 80-х Девіда Боуї. Український глядач знайомий з творчістю Дуайта завдяки The Great Gatsby Ballet і гастролям Complexions Contemporary Ballet.

На сцені - 15 танцюристів прогресивної американської трупи Complexions Contemporary Ballet. Хореографія під "Space Oddity" або "Rock N 'Roll Suicide» поверне нас в еру Ziggy Stardust - знаковий період у творчості Девіда Боуї. Крім цього в постановці звучать улюблені пісні: Lazarus, Changes, Life On Mars, «1984», Heroes, Modern Love, Young Americans, Let's Dance. Прем'єра Star Dust пройшла в 2017 році в Детройті, потім в Нью-Йорку і отримала найвищу оцінку New York Times.

«Ми слухали пісню і надавали їй візуальну концепцію в русі. Таким чином, у кожної пісні є інтерпретація, є нитка, але не обов'язково історія. Я думаю, ви побачите велику любов до самого митця. Вистава дійсно віддає належне його неймовірно яскравій кар'єрі» - коментує Дуайт Роден.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9