Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Довженко-Центр презентував програму на Книжковому Арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
До Книжкового Арсеналу Довженко-Центр підготував два довгоочікувані кінодослідження, насичену візуальну програму і чимало сюрпризів.У програмі: презентація книги, покази фільмів

До Книжкового Арсеналу – головної книжкової події року – Довженко-Центр підготував два довгоочікувані кінодослідження, насичену візуальну програму і чимало сюрпризів. Протягом фестивалю – з 30 травня по 3 червня – гості стенду (В 2.14) мають нагоду придбати видання Довженко-Центру за видавничою ціною та відвідати заходи, присвячені важливим новинкам. 

31 травня, четвер

16:00 – 17:45  «Кінозал».

Презентація книги «Ревізія Донбасу» з участю Сергія  Жадана

«Кіноревізія Донбасу. 2.0» – перша академічна розвідка, що досліджує місце донбаського регіону в історії української культури та кінематографа. Книга містить статті українських і зарубіжних дослідників, доповнених чи не найповнішою фільмографією Донбасу в українському радянському, пострадянському й сучасному світовому кіно. «Кіноревізія Донбасу. 2.0» проілюстрована рідкісними хронікальними фотографіями повсякденного Донбасу, які створюють інший, не виробничий, образ регіону. До збірки увійшов також тематичний твір Сергія Жадана, віршами якого розпочнеться презентація.

Вступне слово: кінознавчиня Довженко-Центру Анна Онуфрієнко

Показ фільму «Какофонія Донбасу» (реж. Ігор Мінаєв, 2017) з участю продюсера Юрія Леути

«Какофонія Донбасу» – фільм-міркування, ідея якого – дослідити створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно. Сюжет картини розгортається у двох площинах. Перша – життя очима радянської пропаганди та Донбас як вітрина ідеології. Друга – життя реальне, приховане від зайвих поглядів.

2 червня, субота
12:00 – 13:45 «Кінозал»

Дискусія «Український націонал-комунізм між революцією та терором» та презентація видання «Українська дилогія Михаїла Кауфмана»

 Учасники: Оксана Забужко, Людмила Гриневич

Модеруватиме захід генеральний директор Довженко-Центру, письменник Іван Козленко

«Українська дилогія Михаїла Кауфмана» - перша спроба поглянути на українську спадщину режисера Михаїла Кауфмана. Більшість текстів, що увійшли до видання були віднайдені в архівах та заново повертаються до наукового обігу. Книжка укомплектована ексклюзивними DVD із відреставрованими фільмами «Навесні» і «Небувалий похід». Обидва фільми супроводжуються сучасним саундтреком та коментарем істориків, які дають можливість по-новому поглянути на класику українського кіно й дізнатися, що насправді залишилося за кадром і поза фокусом.

 Показ фільму «Навесні» (реж. М. Кауфман,1929)

 Вступне слово та коментар наживо Станіслава Цалика.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9