Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Довженко-Центр: ГОГОЛЬFEST. Ковчег
Название (сокращённое отображение): 
Ювілейний десятий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST пройде з 7 по 17 вересня на території Довженко-Центру. Тема цьогорічного фесту - «Ковчег»

З 7 по 17 вересня 2017 року на території Довженко-Центру відбудеться ювілейний десятий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

Продовжуючи традицію минулих фестивалів з їх лейтмотивами «Храм», «Мистецтво війни/мистецтво світу» і «Вавилон», цього разу Влад Троїцький вибрав нову концепцію для ювілейного ГОГОЛЬFEST - тему «Ковчег».

«Ми живемо в світі, який постійно нав'язує нам почуття катастрофи, почуття, що завтра все буде погано. Стає зрозуміло, що так жити не можна. Потрібне місце, де для того, щоб не втратити своєї свободи, відчуття себе людиною, можна було б реалізувати себе. Але де це місце? Що це за місце? Які там правила? Ми поставили собі ці питання і тому назвали концепцію майбутнього фестивалю ГОГОЛЬфест-2017 "Ковчег". Ковчег - як місце спасіння. Ковчег - як місце життя. Ковчег - як місце натхнення», - говорить Влад Троїцький.

Продовження ідеї Ковчега і один з найяскравіших проектів ГОГОЛЬFEST цього року - ГОГОЛЬFEST ArkSquat.

ГОГОЛЬFEST ArkSquat - це територія, де художники, скульптори, перформери та всі творчі особи можуть збиратися і реалізувати запропоновану концепцію Ковчега вживу. Сквот, який встановився на території колишньої кінокопіровальної фабрики, що примикає до Довженко-Центру, розпочав свою роботу 25 липня. Коктейль "ГогольFest Ark" буде працювати до закінчення фестивалю.

Окрім кількох майданчиків на території Довженко-Центру фестивальні події проходитимуть на ВДНГ (просп. Академіка Глушкова,1) та в Театрі на Подолі за адресою Андріївський узвіз, 20 Б.

Цього року програма фестивалю розділена на Зелену та Червону частини. Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за Фестивальним абонементом, події Червоної програми оплачуються окремо. 

Ключові події  Зеленої програми:

- вечірня кінопрограма від Андрія Алфьорова та Довженко-Центру – 16 фільмів, 8 творчих зустрічей із відомими кінематографістами, майстер-класи, фестивальні хіти та авангардні шедеври з кіноархіву Центру (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

- осінній кінолекторій Довженко-Центру «Культурфільм: Еросфера» представить три визначні українські фільми 1990–х із фаховими обговоренням з критиками і дослідниками кіно (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр).

- новий проект Влада Троїцького “ЦеШо”, де трешовий світ апокаліптичної інформації, що несеться на нас і в якому ми живемо, талановито ретрансльований в формат спектаклю-концерту (7 вересня, Довженко-Центр)

- будівництво учасниками фестивалю величезного Ковчегу розміром з 4-поверховий будинок під керівництвом художника-архітектора (9 вересня, ВДНГ)

- грандіозне музичне шоу гурту ДахаБраха “Dreams OFF”, під час якого створений за участі глядачів фестивалю Ковчег попливе (9 вересня, ВДНГ)

- прем’єра нової програми uTopia від фрік-кабаре Dakh Daughters – театрального шоу із елементами доповненої реальності, новими піснями та добре знаними хітами (10 вересня, ВДНГ)

- унікальний проект GogolFest ArkSquat на території Довженко-Центру –4-поверховий будинок, в якому будуть створені інсталяції українських та європейських художників, працюватимуть творчі лабораторії, візуальні події та театральна програм а у досі діючому бомбосховищі.

ARKsquat функціонуватиме цілодобово протягом всього ГОГОЛЬFEST, а по завершенню – буде зруйнований з усіма створеними у ньому інсталяціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

- музична програма від Old Fashioned Radio з самобутніми українськими гуртами, що не звучать на FM–радіостанціях (9 та 10 вересня, ВДНГ). Спеціальні гості програми – відомі французькі джазові акордеоністи Marcel Loeffler - Domi Emorine (10 вересня, ВДНГ)

- велика дитяча програма у перший вікенд. Зокрема, працюватиме лабораторія британського лялькаря Ендрю Парвіна, де під керівництвом майстра дітей спершу навчатимуть створенню театральних ляльок, а потім вони виведуть свої творіння на парад (9 вересня, ВДНГ)

- сучасні хореографічні постановки під кураторством Totem Dance та міжнародні ко-проекти по напрямку

- проект “ДОБА” – 24 години електронної української музики в ARKsquat ГОГОЛЬFEST (16–17 вересня, Довженко-Центр)

- освітня програма, ядром якої буде воркшоп від Креативної Європи про долучення до грантових програм, а також презентація нового проекту «Культурна столиця України» за участі експертів з Литви, обмін досвідом між українськими та європейськими театральними діячами й інституціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр).

 

Дата і час

23 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9