Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
До Дня художника у Львові відбудеться проект «ДеАрт»
Название (сокращённое отображение): 
10 і 11 жовтня в рамках святкування Дня художника на базі Львівської національної академії мистецтв відбудеться проект «ДеАрт». Програма орієнтована на популяризацію внутрішнього простору академії

 У рамках святкування Дня художника на базі Львівської національної академії мистецтв відбудеться проект «ДеАрт». Заплановано ряд заходів 10 і 11 жовтня, які стануть наймасштабнішим відзначенням цього професійного свята у Львові.

 
«Назва проекту не випадкова. Ми поставили собі питання: «Де мистецтво у ЛНАМ? Воно в творчих майстернях, на площі чи розчинене в повітрі?». Відповідь продемонструємо як самим студентам, так і викладачам, і гостям з міста.
Програма побудована таким чином, що перший день орієнтований на популяризацію внутрішнього простору академії, відповідно другий — на переосмислення ролі ЛНАМ у міському середовищі Львова. Створення подібного майданчику є вкрай важливим і необхідним та має на меті актуалізацію простору найбільшого мистецького вишу західної України", — розповідають організатори.
«ДеАрт:inside» 10-го жовтня передбачає проведення неформальних зустрічей із успішними студентами та випускниками ЛНАМ з перервою на кава-брейк; показ відеоарту професора, який один із перших почав працювати у концептуальних напрямках ще у 1990-их Альфреда Максименка.
У рамках «ДеАрт:outside» 11-го жовтня заплановано ряд тематичних екскурсій «Будні художника», відкриття одноденної експозиції у відкритому просторі та серія перформансів. На завершення заходу — драйвова вечірка в стилі pop art! Окрім цього, приємні сюрпризи та несподіванки.
Інтерактивні заходи нададуть унікальну можливість стати частиною мистецького життя. Особливістю проекту стане відкриття нових локацій.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9