Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дніпродзержинський музично-драматичний театр ім. Лесі Українки
Название (сокращённое отображение): 
Дніпродзержинський музично-драматичний театр ім. Лесі Українки

DniproDzerdj_teatr_L_UrrainkyТеатр розташований в історичній частині міста, в будівлі колишньої Народної аудиторії, побудованої в 1900 році. Будівля театру - пам'ятник архітектури місцевого значення.

Початок театральної історії Днепродзердінска поклали на зорі 20 століття перші спектаклі ентузіастів-аматорів, з робітників і службовців Дніпровського металургійного заводу, що проходили в Народній аудиторії, вони зародили жвавий інтерес у жителів міста до театрального мистецтва. У 1935 тут відкрився перший професійний стаціонарний театр - Театр російської драми ім. Т. Шевченка (пропрацював до 1949 р.), потім успішно працював Український пересувний драматичний театр ім. Лесі Українки (1949-1962).
У 1981 році відкрився Дніпродзержинський музично-драматичний театр, який з 2000 року носить ім'я Лесі Українки. За 30 років завдяки натхненній професійній роботі багатьох акторів, режисерів, художників, балетмейстерів театр став справжнім центром культури нашого міста, виросло кілька поколінь глядачів, вихованих театральним мистецтвом і сприймають театр як друга, радника, цікавого співрозмовника.
З 1997 р. театр очолюють генеральний директор - заслужена артистка Казахстану Маргарита Кудіна і художній керівник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков.
Театр успішно і гармонійно розвивається. У його репертуарі - понад 40 вистав найрізноманітніших жанрів. Оперети та музичні комедії українська, російська і зарубіжна класика, сучасна драматургія і, звичайно, - спектаклі для дітей. У трупі театру працюють талановиті артисти різних поколінь. 

З 1993 р. на сцені театру проходить фестиваль «Класика сьогодні», який за 15 років пройшов шлях від регіонального до міжнародного. Кращі вистави за класичної драматургії показали в Дніпродзержинську театри з України, Білорусі, Росії, Казахстану. Фестиваль «Класика сьогодні» став справжнім святом творчості для учасників і глядачів.

Дніпродзержинський музично-драматичний театр ім. Лесі Українки пишається своїми успіхами на численних фестивалях і конкурсах. І все ж головний критерій успіху для всіх, хто служить в Театрі ім. Лесі Українки - це любов і визнання дніпродзержинців.

Театр чекає своїх глядачів щоп'ятниці, суботи та неділі, щоб стати для них, як говорив Сервантес, «дзеркалом людського життя, прикладом звичаїв, зразком істини».

Адреса: пл.250-річчя міста, 2, Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область, Україна, 51925

Телефон: 0569237643
Факс: 0569237643
Сайт: http://muz-drama.dp.ua

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9