Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дні культури Держави Ізраїль в Україні
Название (сокращённое отображение): 
Сьогодні, 10 грудня, Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка запрошує на офіційне відкриття Днів культури Держави Ізраїль в Україні. У програмі – музичні та хореографічні виступи

Сьогодні, 10  грудня,  о 19.00  у Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка  відбудеться офіційне відкриття та урочистий концерт Днів культури Держави Ізраїль в Україні.

В офіційному відкриті Днів культури Держави Ізраїль в Україні візьмуть участь Віце-прем'єр-міністр України - Міністр культури України В'ячеслав Кириленко, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні  Еліав Бєлоцерковські, голова офіційної делегації Держави Ізраїль  до України, заступник Міністра транспорту Ізраїлю Давід Бітан.

У програмі урочистого концерту-відкриття майстрів мистецтв Ізраїлю - виступи єврейських музикантів Klezmer Band з виконанням українських та ізраїльських творів, виступ танцювального дитячого колективу «Єврейський танець», а також виступ зірки ізраїльської естради Владі Блайберга.

В рамках Днів культури Держави Ізраїль в Україні мистецькі заходи проходитимуть:

11 грудня о 18.30  у Міському Будинку культури міста Умань (Черкаська область).

13 грудня о 18.00 в Одеському  національному театрі опери та балету. 

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9