Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дискусія «Світові бестселери у поганих перекладах»
Название (сокращённое отображение): 
11 січня в офісі Програми імені Фулбрайта у рамках перекладацького семінару відбудеться дискусія «Світові бестселери у поганих перекладах» за участі Тетяни Некряч й Наталі Тисовської

Дискусія про «Світові бестселери у поганих перекладах» відбудеться за участі Тетяни Некряч й Наталі Тисовської у рамках перекладацького семінару у четвер, 11 січня 2018 року, о 18.00, в офісі Програми імені Фулбрайта (Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 904, М «Палац спорту»).

Учасники:

Тетяна Некряч - керівник семінару, перекладачка, перекладознавиця, професорка кафедри англійської філології і філософії мови імені професора О.М. Мороховського Київського національного лінгвістичного університету, випускниця Програми імені Фулбрайта. Авторка понад 100 наукових праць з літературознавства, стилістики, перекладу.
Наталя Тисовська - українська письменниця, перекладачка. Дипломантка літературного конкурсу «Смолоскип»; лауреатка конкурсу «Коронація слова». Авторка декількох романів й низки перекладів.
 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9