Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Держкомтелерадіо не дозволив ввезти з РФ дитячу книжку Малова
Название (сокращённое отображение): 
Державний комітет телебачення і радіомовлення України не дозволив ввезти з території РФ книгу Володимира Малова «Аэропорт и самолет». На думку експертів видання робить спробу «легалізувати» окупацію Криму

 Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Дресс Шоу» у ввезенні з території РФ книги Володимира Малова «Аэропорт и самолет», яка вийшла у московському видавництві «АСТ». На думку експертів книга робить спробу «легалізувати» окупацію Криму.

«Загалом дитяча книга розповідає про технічне облаштування аеропортів і літаків, але для прикладів та ілюстрації роботи наземних служб автор та видавці використовують  «російський аеропорт у Сімферополі». Таким чином російська пропаганда нав’язує   навіть читачам дошкільного віку імперські геополітичні доктрини, виправдовуючи порушення з боку РФ суверенітету та територіальної цілісності України», – йдеться в релізі Держкомтелерадіо.
За повідомленням прес-служби, станом на 10 жовтня 2018 року, починаючи з 22 травня 2017 року, Держкомтелерадіо видав дозволи на ввезення на митну територію України 22 548 найменувань видавничої продукції, серед якої переважає світова, європейська та російська класика, світові бестселери, дитяча література.Дозволи видано 16 суб’єктам господарювання. Водночас Держкомтелерадіо надав 806 відмов у видачі дозволів.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9