Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Держкіно та Одеська кіностудія уклали контракт щодо 14 млн грн держпідтримки фільму «Пам’ять сонця»
Название (сокращённое отображение): 
Кінопроект «Пам’ять сонця» отримає державну фінансову підтримку розміром понад 14 мільйонів гривень. Події стрічки відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я

 5 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією ПрАт «Одеська кіностудія» контракт про надання кінопроекту «Пам’ять сонця» державної фінансової підтримки розміром 14 млн 11 тис. 34 грн при загальній вартості виробництва фільму 28 млн 22 тис. 568 грн.

Про це повідомляється на офіційному сайті Одеської кіностудії.
Події історично-пригодницької стрічки «Пам’ять сонця» відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Молодий козак Андрій має доставити листа до Хаджибея, але фортецю захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти зрадника, який господарює у фортеці.
Зйомки ключових сцен фільму планується провести на території Білгород-Дністровської фортеці.
Режисер картини - Костянтин Коновалов. Автори сценарію - Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, продюсери фільму - Андрій Осіпов, Юрій Калиновський, Мірза Давітая та Заза Урушадзе.
Прем’єра картини в Україні планується навесні 2020 року.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9