Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті українського вченого Володимира Вернадського

Цього дня у 1945 році помер український вчений, філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму Володимир Іванович  Вернадський.
Володимир Вернадський був академіком Петербурзької АН (з 1912), професором Московського університету, одиним із засновників Української Академії наук, дійсним членом Української АН та її першим президентом (з1919). Крім того, В. І. Вернадський заснував першу наукову бібліотеку в Україні (нині названої його ім'ям). Вчени збагатив науку глибокими ідеями, що лягли в основу нових провідних напрямків сучасної мінералогії, геології, гідрогеології, визначив роль організмів у геохімічних процесах. Володимир Іванович  Вернадський був також організатором та директором Радієвого інституту (1922–1939), Біохімічної лабораторії (з 1929), дійсним членом НТШ та ряду інших академій (Паризької, Чеської).
 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9