Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті українського та французького поета і перекладача Романа Бабовала

15 червня 2005 року помер Роман Олександрович Бабовал – український і французький поет та перекладач з Бельгії.
Закінчив медичний факультет Лювенського університету та здобув ступінь доктора медицини. Мешкав у Бельгії, працював за медичним фахом.
Р. Бабовал був членом міжнародного ПЕН-клубу та Національної спілки письменників України. З шістдесятих років минулого століття публікував поезії українською та французькою мовами, а також переклади. В сімдесяті роки Р. Бабовал приєднався до Нью-Йоркської групи.
Автор збірок поезій «Навіщо про те згадую?», «Подорож поза форми», «Омана молока і листи до коханок», «Нічні перекази», «Мандрівники ймовірного» та збірок французькою мовою; численних публікацій в періодиці. Поетика Романа Бабовала близька до інших представників Нью-Йоркської групи. Він є також упорядником антології, в якій найбільш повно представлені поети цього угруповання. Перекладав і видав книгу поезій Ігоря Калинця в двох томах «Le couronnement de l'?pouvantail» («Коронування опудала», 1996), а також твори інших сучасних українських письменників на французьку мову і з французької та італійської на українську.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9