Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті українського джазового піаніста та музикознавця Володимира Симоненка

Цього дня 1998 року помер український джазовий піаніст, музикознавець, музично-громадський діяч, журналіст, упорядник української джазової енциклопедії, популяризатор джазу заслужений працівник культури України (1995) Володимир Степанович Симоненко.

В. Симоненко закінчив спеціальну школу ім. М. Лисенка при Консерваторії і філологічний факультет Університету ім. Т. Шевченка. Написав понад 20 досліджень з проблематики джазу, що вийшли в різних європейських видавництвах. Головне надбання Володимира Симоненка – антологія «Мелодії Джазу», що витримала (у той закритий для західного інформаційного простору час) шість видань і стала настільною книгою багатьох радянських джазових професіоналів і любителів.

В. Симоненко був засновником першого українського джаз-клубу, організатором джазової освіти в СРСР, викладачем курсу історії джазу в училищі ім. Глієра. Володимир Степанович розробив і прочитав цикли лекцій на радіо «Азбука джазу». Він став першим президентом Української джазової асоціації.

У 1990 році очолив дирекцію міжнародних музичних фестивалів «Київ-Музик-Фест», «Форум музики молодих» та «Прем'єри сезону», якими керував вісім років.

 

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9