Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті основоположника сучасного балету Жана Жоржа Новерра

Цього дня у 1810 році помер великий французький балетний танцюрист, хореограф і теоретик балету, творець балетних реформ Жан Жорж Новерр.
Ж. Ж. Новерр вважається основоположником сучасного балету. День його народження 29 квітня за рішенням ЮНЕСКО з 1982 року відзначається як міжнародний день танцю.
Більшість його постановок розробляли сюжети про драматичні події та сильні пристрасті. Слідом за Вольтером і Дідро Ж.Новерр провадив на балетній сцені ідею про підпорядкування обов’язку; його естетичні погляди тяжіли до проголошуваним Ж.-Ж.Руссо природних почуттів і близькості природі (наприклад, балет «Белтон і Еліза», композитор невідомий, перша половина 1770-х років). Реформи Новерра зробили вирішальний вплив на весь подальший розвиток світового балету й стали основними постулатами, це в першу чергу: взаємодія всіх компонентів балетного спектаклю, логічний розвиток дії і характеристик діючих осіб.
 
 

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9