Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті італійського оперного композитора Джакомо Пуччіні

Цього дня у 1924 році помер італійський оперний композитор, один з яскравих представників «веризму» в музиці Джакомо Антоніо Доменіко Мікеле Секондо Маріа Пуччіні. Джакомо Пуччіні вважають одним з найвидатніших оперних композиторів.
Незвичайно обдарований мелодично, Дж. Пуччіні твердо слідував своїм переконанням, що музика і дія в опері повинні бути нерозривні. По цій причині, зокрема, в операх Джакомо Пуччіні немає увертюр. Відомі так звані «пуччінівські октави» – добре впізнаваний прийом оркестровки, коли мелодію ведуть у різних регістрах різні інструменти (або в межах однієї оркестрової групи). Завдяки багатству мелодій, опери Джакомо Пуччіні, поряд з операми Джузеппе Верді і Ріхарда Вагнера, є найбільш часто виконуваними операми ву світі. Рідкісний оперний театр сьогодні насмілюється скласти репертуар сезону, не включивши в нього хоча б один твір цього композитора.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9