Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті бельгійського майстра духових інструментів, винахідника саксофону Адольфа Сакса

Цього дня у 1894 році помер винахідник музичних інструментів, найбільш відомий винаходом саксофона й саксгорнів Адольф Сакс.
Після еміграції у Францію, А. Сакс у 1842 році відкрив у Парижі фабрику духових інструментів, де одержав широку популярність як винахідник і проектувальник.
Адольф Сакс не тільки удосконалював вже відомі духові інструменти, але й зайнявся конструюванням нових інсмтрументів. 1845 року ним були запатентовані саксгорни –мідні духові, що знайшли застосування у духових оркестрах. Найвідомішим винаходом Адольфа Сакса став саксофон, запатентований 1846 року. Саксофон отримав визнання серед провідних композиторів Франції, а в 1857 році винахідник був запрошений викладати саксофон у Паризькій консерваторії. Також Адольф Сакс видав ряд посібників гри на цьому інструменті.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9