Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті австрійського композитора Крістофа Віллібальда Глюка

Цього дня у 1787 році помер австрійський композитор Крістоф Віллібальд Глюк. У другій половині XVIII століття композитор здійснив реформу італійської опери-серіа і французької ліричної трагедії.
К. В.Глюк був композитором переважно оперним; йому належать 107 опер, з яких і понині не сходять зі сцени «Орфей і Еврідіка», «Альцеста», «Іфігенія в Авліді», «Арміда», «Іфігенія в Тавриді». Ще більшою популярністю користуються окремі фрагменти з його опер, які давно придбали самостійне життя на концертній естраді: Танець тіней (він же «Мелодія») і Танець фурій з «Орфея і Еврідіки», увертюри до опер «Альцеста» та «Іфігенія в Авліді» та інші.
К.В. Глюку належить також ряд творів для оркестру – симфоній або увертюр, концерт для флейти з оркестром (G-dur), 6 тріо-сонат для 2-х скрипок і генерал-баса, написаних ще в 1740-х роках. У співдружності з Г. Анджоліні, крім «Дон Жуана», К.В.Глюк створив ще три балети: «Олександр», а також «Семіраміда і «Китайський сирота» – обидва по трагедіям Вольтера.

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9