Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День смерті американського поета Роберта Фроста

Цього дня у 1963 році помер американський поет Роберт Фрост. Вагомим знаком офіційного визнання поета стало запрошення взяти участь у процедурі інавгурації президента Дж. Ф. Кеннеді, на якій він прочитав свій вірш «Дар назавжди». Роберт Фрост також є єдиним поетом, чотири рази вшанованим Пулітцерівською премією, найпрестижнішою літературною нагородою США.
Роберт Фрост до тридцяти років займався фермерством в Нью-Гемпширі (США), потім, вирішивши присвятити себе поетичній творчості, продав ферму і переїхав до Англії. У Лондоні видав дві збірки: «Воля хлопчика» (1913) і «На північ від Бостона» (1914), які мали успіх як в Англії, так і в США. Повернувшись в 1915 р. до Америки, почав викладати в Амхерстском коледжі. Протягом наступних трьох десятиліть випустив близько двох десятків збірок, чотири з яких завоювали Пулітцерівську премію: «Нью-Гемпшир» (1923), Collected Poems (1930), «Нові перспективи» (1936) та «Дерево-свідок» (1942). Найбільш плідними для Р. Фроста виявилися 40-і рр. ХХ ст. Саме тоді  він випустив сім книжок. Будучи одним з найвидатніших представників реалістичного напряму в сучасній поезії США, Роберт Фрост у своїх баладах, елегіях, драматичних і ліричних монологах звертався до найгостріших проблем епохи.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9