Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День Перемоги. Українська прем'єра
Название (сокращённое отображение): 
11 жовтня у Києві стартують покази документальної стрічки Сергія Лозниці «День Перемоги». Національний центр Олександра Довженка випускає фільм в обмежений прокат

 З 11 по 18 жовтня Національний центр Олександра Довженка випускає в обмежений прокат документальну стрічку Сергія Лозниці «День Перемоги».

Фільм, що його прем’єра відбулася в рамках офіційної програми цьогорічного Берлінале, є спостереженням режисера за святкуванням російськими емігрантами Дня Перемоги 9 травня 2017 року в Берліні.
З 11 жовтня покази стартують у столичних кінотеатрах: Культурний центр "Кінотеатр "Київ" та «Жовтень»
З 1 листопада до прокату долучається всеукраїнська мережа кінотеатрів Планета Кіно. 
День Перемоги
В Берлінському Трептов-парку російськомовні емігранти та місцеві прихильники Комуністичної партії Німеччини відзначають 9 травня - День Перемоги. З прапорами та георгіївськими стрічками вони прийшли покласти квіти до найбільшого за межами СНГ воєнного меморіалу загиблим радянським воїнам у “Великій Вітчизняній війні”.
Повз об’єктив камери проходять сотні безтурботних людей, уважний погляд може вхопити тут старих і дітей у камуфляжі, скандальних байкерів «Нічних вовків» і домогосподарок, російську і комуністичну символіку, навіть “Спасибі” під портретом Сталіна, який покірно везуть два тер’єри.
Цьому строкатому натовпу режисер протиставляє мовчазні й величні фігури на барельєфах меморіалу. В кадрі і за кадром майже нон-стоп лунають радянські пісні про завершення війни, але далеко не всі у фільмі погоджуються, що ця війна себе вичерпала. Де закінчується ностальгія, вшанування пам’яті загиблих і починається нове коло мілітаризації?
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9