Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження української композиторки Лесі Тельнюк

Леся Тельнюк - українська композиторка, співзасновниця проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри". Донька видатного українського письменника, літературознавця Станіслава Тельнюка. Серед здобутків — студійні альбоми, театральні постановки, премія імені Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури. У репертуарі дуету пісні на вірші П.Тичини, Є.Маланюка, Б.-І.Антонича, В.Стуса, Ліни Костенко, Оксани Забужко та ін.

Дует, як професійний колектив сформувався в 1986 році. Критика кваліфікує творчість артисток як «ковток свіжого повітря», «ліки від розпачу», «містерію слова й музики», справедливо вважаючи дует «останнім бастіоном високої поезії та музики у просторі сучасної української пісні».

Концерти «Сестер Тельнюк» це — стримане сповідально-театральне дійство з філософською концепцією пошуку сенсу буття в собі.

Виступи «Сестер Тельнюк» — це своєрідні літературно-музичні композиції, синтез поезії та співу. Вони завжди мають вибудовану драматургію і чітко окреслене коло образів: митець і суспільство, внутрішня свобода як необхідна умова творчості, пошуки самототожності, сенсу буття. На концертах Галі й Леci слухач поринає у дивну атмосферу. Він наче присутній на якомусь дійстві для втаємничених, і водночас почувається ніби в колі добрих приятелів. Це з ним особисто ведуть свій тонкий і щирий діалог Сестри Тельнюк.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9