Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження українського публіциста і поета Остапа Луцького

Цього дня у 1883 році народився політичний і громадський діяч, кооператор, публіцист і поет Остап Михайлович Луцький.
Остап Луцький – поет, член «Молодої музи», автор збірок поезій «З моїх днів» (1905), «В такі хвилі» (1906). З 1907 по 1914 роки працював співредактор часопису «Буковина», редагуючи часопис. У ці роки якісно змінилося публіцистичне та літературне наповнення газети. Завдяки активній публікації на сторінках «Буковини» творів «молодомузівців», багато з них швидко стали популярними у тогочасному літературному процесі. Остап Луцький друкувався під літературним псевдонім «О. Люнатик», «Немирич», О. Л-ий, О-п Л-й, Л.
Написав низку літературно-критичних статей, присвячених літературному процесові кінця ХІХ – початку ХХ століття, у яких проповідував модерністські шляхи розвитку літератури, стверджував необхідність збагачення та урізноманітнення естетичних та художніх принципів в українській літературі.
 

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9