Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження українського поета, ретушера, художника в еміграції Петра Косенка

18 червня 1922 року народився український поет, ретушер, художник, активний учасник громадського життя української діаспори Петро Дмитрович Косенко.
П. Косенко навчався на історичному факультеті Дніпропетровського державного університету. У 1942 р. був вивезений до Німеччини. Після війни мешкав у Венесуелі, Бразилії, Колумбії. Працював будівельником, землеробом тощо. Влітку 1963 року переселився до США (Філадельфія), де протягом 27 років працював ретушером і художником. Активний учасник громадського життя української діаспори. Підтримав ідею залучення коштів емігрантів на придбання будинку для українського посольства у Вашингтоні.
Петро Косенко друкувався в українській періодичній пресі США, Канади та Європи. Вийшла друком збірка сонетів «Пізні грона» (1989) та книги «Любов і туга, туга і любов» (1992),«Трунок Євшану» (1995).

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9