Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження українського історика, етнографа, художника, мовознавця і письменника Миколи Закревського

У цей день 1805 року народився український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник Микола Васильович Закревський.
М. Закревський створив фундаментальні праці «Нарис Історії міста Києва» (1836), «Літопис і опис міста Києва» (1858 і 1868). У 1845 році передав до Петербурзької Публічної бібліотеки власний доповнений варіант, що включав кольорові малюнки (переважно власноручні) пам'яток Києва (зберігаються і дотепер), плани Києва, Києво-Печерської лаври, її печер тощо.
Він видав збірку «Старосвѣтские бандуриста», куди ввійшли українські народні пісні та думи, прислів'я, приказки, приповідки, а також «Словарь малороссійских идіомов».
Серед опублікованих фольклорних матеріалів є записи, зроблені самим Миколою 3акревським (частина прислів'їв, пісень), а також літературні та фольклорні твори з різних друкованих видань.
Дослідник ткож є автором історичної праці «Опис Києва» (1868).

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9