Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження французького художника Джеймса Тіссо

Цього дня у 1836 році народився французький художник Джеймс Тіссо. Дж. Тіссо був учнем І. Фландрена, Ламота і Паризького училища витончених мистецтв, працював в Англії. Був близьким до школи прерафаелітів та майстром салонного живопису Вікторіанської епохи. Серед його друзів і знайомих були Едуард Мане, Едгар Дега і Джеймс Уінслер.
Його кар'єра була стрімкою, він вельми швидко став популярним автором безлічі колоритних жіночих портретів. Спершу він малював історичні костюмні сцени, але, приблизно з 1864 року, перейшов до сцен сучасного йому життя.
Після 1882 року він звернувся до основної теми своєї художньої спадщини –  створення  семисот акварелей, що ілюструють життя Ісуса і Старий Завіт. У 1896 р. серія з 350 малюнків за Новим Заповітом була виставлена ??у Парижі, на наступний рік – у Лондоні. Потім настала черга старозавітних сюжетів, роботою над якими він продовжував займатися до самої смерті.

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9