Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День народження британського письменника Івліна Во

Цього дня у 1903 році народився британський письменник-сатирик Івлін Артур Сент-Джон Во.
Івлін Во відомий своїми сатиричними романами «Занепад і руйнування» (1928), «Пригорща праху» (1934), «Незабутня» (1947), в яких присутні властиві авторові елементи «чорного» гумору. Популярні його серйозні роботи, такі як «Повернення в Брайдсхед» (1945) і трилогія «Меч пошани» («Люди при зброї» (1952), «Офіцери і джентльмени» (1955), «Беззастережна капітуляція» (1961)), у яких ясно простежується католицький вплив.
У багатьох своїх творах Івлін Во звертається до британської аристократії і вищих щабелів суспільства, часом жорстоко їх висміюючи. Крім того, він автор багатьох оповідань, трьох біографій, і першого тому незакінченої автобіографії. Його листи-подорожі, обширні щоденники і кореспонденція також були видані.
Роботи Івліна Во широко відомі серед читачів. До цього дня ним захоплюються як гумористом і визнаним стилістом прози. У його пізніх творах простежується соціальний консерватизм, більш відвертою стає релігійність і його роботи викликають розбіжності в середовищі критиків.

 

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9