Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
День Buffet Crampon у Києві
Название (сокращённое отображение): 
День Buffet Crampon у Києві

У суботу, 2 березня, у Києві відбудеться День компанії Buffet Crampon - одного з найвідоміших виробників духових інструментів у світі.  Уперше в Україну представники компанії привезуть для тестування найновіші моделі кларнета і гобоя, а музиканти-представники цього бренду проведуть відкриті майстер-класи. Захід є відкритим для всіх кларнетистів та гобоїстів: учнів, педагогів, професійних музикантів.

Малий зал Національної філармонії України
Київ, Володимирський узвіз, 2-Б
субота, 02 березня 2013р.

14:00 Офіційне відкриття. Спілкування з менеджером компанії Buffet Crampon Линдоном Чапменом (Lyndon Chapman).

15:00 Презентація і тестування нового кларнета Divine, який є втіленням співпраці компанії Buffet Crampon та одного з найвідоміших кларнетистів світу Пола Меєра;

Майстер-клас. Проводить Патрік Мессіна (Patrick Messina, кларнет, Франція) ? професор Королівської Академії Музики в Лондоні та перший соліст Національного Оркестру Франції під керівництвом Курта Мазура.

17:00 Презентація і тестування нового гобоя Orfeo, що є результатом 5-річних досліджень команди майстрів і яскравим представником класу професійних інструментів.
Майстер-клас. Проводить Петро Федьків (Petr Fedkov, гобой, Росія) ? доцент Нижньогородської державної консерваторії ім. М.І. Глінки, концертуючий гобоїст.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

01 березня 2013 року о 19:00 у Національній філармонії України Патрік Мессіна разом з симфонічним оркестром Національної філармонії України (дириґент Микола Дядюра) виконає Рапсодію №1 Клода Дебюссі та Концерт Ель Хурі для кларнету з оркестром.

ОРГАНІЗАТОРИ
Buffet Crampon Group
СП Комора - офіційний представник компанії Buffet CramponGroup в Україні

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9