Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Демократія перед викликами майбутнього
Название (сокращённое отображение): 
Дискусія «Демократія перед викликами майбутнього» відбудеться 30 травня у межах Фокус-теми «Проект майбутнього» VIІI Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал». Йтиметься про переосмислення ліберально-демократичних ідей у європейських країнах

Чим є новий консерватизм? Чи справді є загроза такого консервативного повороту, чи це радше публіцистичний конструкт? Яка роль культури й інтелектуалів у розробці оптимістичного сценарію?

Дискусія «Демократія перед викликами майбутнього» відбудеться у межах Фокус-теми «Проект майбутнього» VIІI Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал».

У цій панелі йтиметься про переосмислення ліберально-демократичних ідей у європейських країнах, радикалізацію політичних настроїв і роль культури в подоланні її наслідків. Учасники й учасниці дискусії говоритимуть про політичне майбутнє світу.

Спікери говоритимуть про суспільну взаємну недовіру, історичний реваншизм і роль авторських голосів у вибудовуванні спільного інтелектуального простору, в якому можлива рефлексія з приводу цих питань. Про складність візії майбутнього в умовах, коли ідея Європи зазнає змін.

30 травня, 19.00, зал «Кафе Європа».

Учасники: Оля Гнатюк, Ендрю Вілсон (UK), Данило Лубківський, Дмитро Шимків.
Модерує Олеся Островська – генеральна директорка Мистецького Арсеналу, кураторка, критикиня.
Кураторка фокус-теми головна редакторка KORYDOR – Віра Балдинюк.


 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9