Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
dbx goRack Performance Processor
Название (сокращённое отображение): 
dbx goRack Performance Processor

dbx анонсує новий dbx goRack, процесор керування портативними акустичними системами, який застосовується для оптимізації  якісного звучання таких систем.

goRack ввібрав в себе все необхідне із провідних DriveRack процесорів, створивши доступний продукт, який надзвичайно простий у використанні. З появою goRack гурти і музиканти тепер можуть значно поліпшувати звучання своїх акустичних систем.
GoRack пропонує динамічну обробку звуку, в тому числі еквалайзер, компресор, AFS автоматичний подавлювач зворотного зв'язку, субгармонічний синтезатор для поліпшення звучання низькочастотної складової. П'ять кнопок забезпечують доступ до найбільш часто використовуваних ефектів обробки, велике колесо даних (енкодер) дозволяє користувачам швидко набрати будь-який з ефектів обробки поліпшення звуку в goRack, у тому числі 16 налаштованих на жанровій основі 31-смугових графічних еквалайзерів. Компресор goRack базується на конструкції оригінального dbx 163X. Пристрій також включає в себе подвійні dbx мікрофонні передпідсилювачі, вибір мікр / лін вхідних установок, вхід AUX (3,5мм), регулятори гучності лівого та правого каналів.
dbx goRack встановлюється між мікшером і підсилювачем за допомогою своїх стерео входів (комбіновані XLR, ¼” jack) і виходів (XLR). Він також може бути використаний в якості автономного процесора / мікшера для сольних виконавців.

На цих відео ви зможете подивитись  особливості, швидке налаштування та маршрутизацію dbx goRack Performance Processor

https://www.facebook.com/dbxpro/

http://dbxpro.com/en-US/products/gorack

https://www.youtube.com/user/dbxprofessional

 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9