Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
DBX DriveRack® PA2 Новий процесор для акустичних систем
Название (сокращённое отображение): 
DBX DriveRack® PA2 Новий процесор для акустичних систем

Новий DriveRack® PA2 дозволяє швидко й максимально точно налаштувати звукову систему для її оптимального звучання. Він чудово підійде для гуртів, музикантів та виконавців, які використовують для виступів власну систему звукопідсилення, а також є ідеальним інструментом для налаштування акустичних систем при різноманітних інсталяціях.

Зі своєю появою, DriveRack PA став незамінним для музичних гуртів в усьому світі, забезпечуючи необхідну обробку сигналів між мікшером і підсилювачами та захищаючи гучномовці від перевантажень. Новий інтерфейс процесора PA2 полегшує налаштування акустичних систем, AutoEQ та AFS надають нові можливості професійної еквалізації для турової роботи та значно покращують показники подавлення зворотного зв'язку (АFS-Advanced Feedback Suppression).

Керування процесором може здійснюватися через Ethernet за допомогою смартфона або ноутбука, що працює на базі  — Android®, iOS®, Mac® чи Windows®. Таким чином, користувачі отримують доступ до всіх необхідних параметрів зі свого мобільного пристрою. Налаштування DriveRack PA2 також можливе через його фронтальну панель.

Удосконалена функція AutoEQ™ забезпечує автоматичну, точну еквалізацію гучномовців в залежності від акустичних властивостей приміщення. Нова функція AFS™ Advanced Feedback Suppression автоматично визначає та встановлює фільтри на проблемні частоти, які сприяють появі зворотного зв’язку.

DBX DriveRack PA2 пропонує численні додаткові можливості для налаштування системи та оптимізації звучання гучномовців, у тому числі: компресію, графічний та 8-смуговий параметричний еквалайзер, ексклюзивну функцію Subharmonic Synthesis для покращення низьких частот, вбудований кросовер (для 2-смугових та 3-смугових акустичних систем), лімітер, затримку та багато інших можливостей.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN Professional в Україні CП «КОМОРА»

 

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9