Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Данський архітектор прочитає лекцію в Києві
Название (сокращённое отображение): 
Лекція данського архітектора Руне Вайле «Міська трансформація» пройде 4 жовтня в Галереї ДУКАТ. Дослідник говоритиме про використання міських проблем в якості рушійної сили для позитивного розвитку міст

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Руне Вайле «Міська трансформація», яка відбудеться у четвер, 4 жовтня, о 19:00 в Галереї ДУКАТ, вулиця Рейтарська, 8Б, Київ.

Дослідник говоритиме про використання міських проблем в якості рушійної сили для позитивного розвитку міст. 
Багато з наших існуючих спільнот в усьому світі планувались в пізній модерністський період після Другої світової війни. Міське планування в цей період призвело до численних проблем з точки зору міст без міського життя, монотонності та часто низької якості будівлі. URBAN POWER включають стратегії реновації в спільноти, використання міського простору та проекти, які привносять як соціальну взаємодію, так і фізичну діяльність в міський простір. 
Деякі з основних проблем в розвитку міст сьогодні та в найближчому майбутньому – адаптування до зміни клімату, забезпечення стійкості руху та забезпечення того, щоб міста функціонували у фінансовому, політичному та соціальному аспекті. URBAN POWER працюють з цими проблемами в спробі створити максимум як для міст, так і для людей. 
Міська влада називає себе проактивними урбаністами, тому що багато їх проектів починаються без клієнта. Вони пропонують рішення, які можуть поліпшити місто, і вони беруть участь у політичних дебатах. Цей метод призвів до деяких із найбільш цікавих проектів URBAN POWERS. На лекції будуть розглянуті (та поясненні проектами та пропозиціями компанії URBAN POWER у Данії) всі аспекти трансформації в містах. 
Руне Вайле – архітектор та один з керуючих партнерів URBAN POWER. Він має12-річний досвід архітектурної практики, розробляє та курує багато великомасштабних проектів компанії, а також з 2015 року є членом журі багатьох міжнародних конкурсів в Данській архітектурній асоціації.
Мова: Англійська
*Організовано за підтримки Посольства Королівства Данії в Україні
 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9