Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ДахаБраха стане спеціальним музичним гостем концерту "Океана Ельзи"
Название (сокращённое отображение): 
Етно-гурт ДахаБраха стане спеціальним музичним гостем концерту "Океана Ельзи" до Дня Незалежності. Колектив підготував програму зі своїх відомих композицій, а також — декількох нових пісень

 24 серпня відбудеться вже традиційний концерт Океану Ельзи до Дня Незалежності.

Цього разу музиканти розділять сцену зі спеціальним музичним гостем свого концерту — етно-гуртом ДахаБраха, який підготував програму зі своїх відомих композицій, а також — декількох нових пісень.

«Ми раді виступати на одній сцені з унікальним музичним колективом, який вже став одним із символів України в світі. Я дуже люблю їх творчість. Їх виступи, на яких я був — серед найкращих моїх концертних спогадів», — розповідає Святослав Вакарчук.

Концерт до Дня Незалежності відбудеться на НСК «Олімпійський». Це перший виступ гурту після майже річної паузи. Програма складатиметься як з відомих композицій, так і з нових піснень — В небо жене і Без тебе, які увійдуть до майбутнього альбому.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9