Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Conn-Selmer/Bach дебют двох труб професійного рівня
Название (сокращённое отображение): 
Conn-Selmer/Bach дебют двох труб професійного рівня

Нова труба Conn-Selmer LR19043B входить у нову еру розвитку інструментів Bach Stradivarius. Уперше бронза як матеріал була використана у виробництві суцільних кованих професійних раструбів для труб Bach. LR19043B має облегшений корпус і подвійну конструкцію клапана, що забезпечує швидку відповідь. Відчуття відкритості зміненої конструкції монтрони, поєднане з новим бронзовим матеріалом раструба, дають, у результаті, дуже чуттєве, живе й ще більш об’ємне звучання інструменту. Прозорий лак-покриття забезпечує тонке, тепле звучання. Відтак нова модель має вишуканий вигляд і є ідеальною для гри. Водночас LR19043B добре підходить для виконання різножанрової та різностильової музики. 

Нові труби Conn-Selmer Bach Stradivarius LT1901B і LT190L1B пропонують спритну, швидку реакцію й легку продуктивність у всіх регістрах, забезпечуючи, при цьому, винятковий тон, притаманний лише трубам Bach Stradivarius. Обидва нові Сі-ь труби включають облегшений кований бронзовий раструб # 1 - найперший дизайн раструба Vincent Bach. Інші характеристики: подвійна конструкція корпусу клапана, Monel помпи, легкий нікель всередині й легка латунь ззовні куліси. LT1901B – помірно велика мензура .459", у той час, як LT190L1B має .462" – велика мензура. Обидві моделі також оснащені # 1 бронзовим раструбом із гравіруванням. Модель доступна також у посрібленому варіанті - LT190S1B та LT190SL1B.

Інформацію надано офіційним представником корпорації Conn-Selmer в Україні СП "КОМОРА"

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9