Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Чую, бачу, відчуваю: презентація пізнавального диптиху «Аґрафки» у Львові
Название (сокращённое отображение): 
8 лютого у Львові Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка») презентують свої пізнавальні книги-картинки про аудіо-візуальне сприйняття світу – «Голосно, тихо, пошепки» та новинку «Я так бачу»

У четвер, 8 лютого, у львівській Книгарні «Є» (просп. Свободи, 7) Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка») презентують свої пізнавальні книги-картинки про аудіо-візуальне сприйняття світу – «Голосно, тихо, пошепки» та новинку «Я так бачу». Початок  о 18.30, модератор – Ольга Ренн.

Під час презентації творча майстерня «Аґрафка» розповість про те, як вони творили свої книги-картинки і як гармонійно поєднували пізнавальне з філософським. Як зобразити звук, передавши увесь спектр його барв? Як навчитися бачити не лише очима? Що може нам сказати тиша, а що з найважливішого заховане від людського ока?

«Голосно, тихо, пошепки» – пізнавальна книжка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те, як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «звучить» багатьма голосами – яскравими кольорами та цікавими фактами, промовистими візуальними образами. «Голосно, тихо, пошепки» удостоїлася багатьох нагород, серед яких BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі, а права на видання книги купили видавництва Франції, Іспанії, Японії, Китаю і Бразилії.

Логічним продовженням книги про слух є «Я так бачу» - друга частина пізнавальної серії від «Аґрафки», яка розповідає про зір і бачення, про видиме і невидиме. «Яка будова наших очей? Скільки кольорів ми здатні бачити? Хто має найкращий зір на планеті? Які візуальні символи оточують нас щодня і що вони означають? Як не заблукати в світі, не бачачи його? Ці та багато інших питань і фактів переплітаються в книзі з роздумами про філософське бачення світу та про речі важливі, але мало помітні, - розповідають Романа та Андрій. – Героїня книги загляне в окуляр мікроскопа і телескопа, подивиться на світ очима різних тварин, приміряє десятки окулярів, а згодом зустріне когось особливого, хто навчить дивитися на світ не лише очима, а й відчувати його на дотик, слух, запах, смак. Наскрізним візуальним елементом у книзі є крапка. Вона є і Сонцем, і зіницею, і крапкою в шрифті Брайля, горошком на сукні чи зіркою в нічному небі».

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9