Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Чи є майбутнє в київської «Літаючої тарілки»? Зустріч із Флоріаном Юр'євим
Название (сокращённое отображение): 
Чи є майбутнє в київської «Літаючої тарілки»? Зустріч з її архітектором Флоріаном Юр'євим відбудеться 15 листопада о 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації («Тарілка»)

У середу, 15 листопада, о 19:00 в рамках Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017 у лекційній залі Інституту наукової, технічної та економічної інформації (УкрІНТЕІ), відомій також як «Літаюча тарілка», відбудеться зустріч з її архітектором Флоріаном Юр'євим.

Під час зустрічі буде перше публічне обговорення проекту реконструкції комплексу УкрІНТЕІ, що може перетворити будівлю на частину торговельно-розважального комплексу «Ocean Mall».

Флоріан Юр'єв розповість історію створення «Тарілки», а також про інші свої архітектурні, художні та музичні проекти.

В обговоренні візьмуть участь: Оксен Лісовий – віце-президент Малої академії наук, ініціатор створення Музею науки в приміщенні УкрІНТЕІ; Богдан Шкрогаль – автор проекту реконструкції будівлі УкрІНТЕІ; представники Спілки архітекторів України та інституту «Київпроект»; Борис Блаженний та Олексій Астахов – автори реконструкції оригінальної звукової системи лекційного залу УкрІНТЕІ.

Модератор – Олексій Биков (архітектор, урбаніст, дослідник радянського модернізму).

Флоріан Юр'єв (1929) – архітектор, художник, науковець, композитор, майстер скрипкових музичних інструментів. Серед його проектів – будівля УкрІНТЕІ («Тарілка»), нижній павільйон метро «Хрещатик», проект мікрорайону «Нивки-3» тощо.

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9