Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Чи стає успішна книга вдалим фільмом?
Название (сокращённое отображение): 
14 березня в Музеї історії Києва відбудеться public talk "Чи стає успішна книга вдалим фільмом?" за участі літературного критика Євгенія Стасіневича та кінокритика Андрія Алферова. Під час заходу буде йти мова про екранізацію літературних творів

Екранізація літературних творів, як особливий жанр кінематографії, існує давно. Багато книг-бестселерів ставали свого часу основою для культового кіно. Однак часто так буває, що екранізація «на голову» програє книзі або навпаки - стає успішним фільмом, незважаючи на невідомість літературного твору. Наскільки успішна книга може бути основою вдалого фільму і чи здатне добре кіно збільшити популярність книги? Від чого це залежить? На ці питання спробує дати відповідь літературний критик Євгеній Стасіневич та кінокритик Андрій Алферов під час public talk "Чи стає успішна книга вдалим фільмом?". Захід відбудеться 14 березня о 19:30 в Музеї історії Києва.  

Учасники події говоритимуть, зокрема, про:
• Чи може успішна книга бути сценарієм вдалого фільму і чи повинна екранізація бути ідентична змістом книги?
• Що робить екранізацію популярною?
• У чому загадка оскарівських екранізацій?
• Чи є відомі літературні твори, які ніколи не екранізувалися успішно?
• В яких фільмах персонажі яскравіше, ніж у книзі?
Спікери:
Євгеній Стасіневич - літературний критик, докторант «Києво-Могилянської Академії», культурний оглядач INSIDER, лектор у бібліотеці BOtaN, Bartleby & Co., Культурний Проект, школи арт-журналістики «ПравоПис», радіоведучий на Old Fashioned Radio.
Андрій Алферов - кінокритик, теле- та радіо- ведучий, працював на Просто радіо» та «Радио Вести», співзасновник і куратор кіноклубу NoName Club на київській кіностудії FILM.UA Group, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). керівник кіноредакції 1+1, пише для багатьох ЗМІ та веде постійний блог із найбільших кінофорумів світу. 
Спеціальний гість:
Алік Шпилюк - кінокритик та кінознавець, програмний консультант Одеського міжнародного кінофестивалю
Юрий Володарський- літературний критик та публіцист, книжковий оглядач Журнал «ШО».
Організатори: BOtaN та Вільна Академія Змін
Ведучий:
Михайло Фельдман - автор та засновник Вільна Академія Змін.
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9